مقایسه مدارس

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اخبار

آنفلوآنزا در مدارس نکات مهم در پیشگیری از بیماری آنفلوآنزا در مدارس نکات مهم در پیشگیری از بیماری آنفلوآنزا در مدارس

نکات مهم در پیشگیری از بیماری آنفلوآنزا در مدارس

مدرسه جو جستجوی مدارس با توجه به شروع فصل سرما و احتمال بروز بیماری های تنفسی حاد و واگیردار از جمله بیماری آنفلوآنزا در دانش آموزان، با رعایت و انجام اقدامات  مدرسه جو جستجوی مدارسپیشگیرانه ذیل می توان از ابتلا به بیماری آنفلوآنزا پیشگیری کرد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، با توجه به شروع فصل سرما و احتمال بروز بیماری های تنفسی حاد و واگیردار از جمله بیماری آنفلوآنزا در دانش آموزان، با  مدرسه جو جستجوی مدارسرعایت و انجام اقدامات پیشگیرانه ذیل می توان از ابتلا به بیماری آنفلوآنزا پیشگیری کرد.

مشاهده
موسسه آموزشی آتی مجموعه آموزشی آتی با بهره گیری از استادان توانمند و گردهم آوردن تیمی از دبیران مدارس خاص، تیزهوشان، نمونه دولتی و غیر دولتی که هر یک در عرصه آموزش و فضای کنکور، تجربه ها و توانایی های خاص خود را دارند، از ابتدا تلاش کرده است تا پایه و اساس فرآیند آموزش را به سمت و سوی تدریس و آموزش مفهومی سوق دهد و با نگرشی واقع بینانه، شرایط فعلی کنکور را به خوبی درک کرده و از فراگیران خود، داوطلبانی با توان علمی بالا بسازد تا در هر شرایطی از عهده مفاهیم گوناگون کنکور اعم از ساده، متوسط و دشوار بر آیند و با تغییر سبک و سیاق سوالات کنکور، در پاسخ به شکل های مختلف این سوالات عاجز نشوند. موسسه آموزشی آتی تولید کننده محتوای نوین آموزشی                    1240x720

موسسه آموزشی آتی تولید کننده محتوای نوین آموزشی

موسسه آموزشی آتی تولید کننده محتوای نوین آموزشی مجموعه آموزشی آتی با بهره گیری از استادان توانمند و گردهم آوردن تیمی از دبیران مدارس خاص، تیزهوشان، نمونه دولتی و غیر دولتی که هر یک در عرصه آموزش و فضای کنکور، تجربه ها و توانایی های خاص خود را دارند، از ابتدا تلاش کرده است تا پایه و اساس فرآیند آموزش را به سمت و سوی تدریس و آموزش مفهومی سوق دهد و با نگرشی واقع بینانه، شرایط فعلی کنکور را به خوبی درک کرده و از فراگیران خود، داوطلبانی با توان علمی بالا بسازد تا در هر شرایطی از عهده مفاهیم گوناگون کنکور اعم از ساده، متوسط و دشوار بر آیند و با تغییر سبک و سیاق سوالات کنکور، در پاسخ به شکل های مختلف این سوالات عاجز نشوند.

مشاهده
اطلاعیه تعطیلی مدارس ▫️با توجه به تصمیم کارگروه اضطراری آلودگی هوای مشهد و احتمال افزایش آلاینده های جوی کلیه مراکز پیش دبستانی و مدارس مقطع #ابتدایی (پایه اول تا ششم ) و مدارس استثنائی در نواحی هفتگانه #مشهد و مناطق #تبادکان و #رضویه فردا "دوشنبه ۱۱ آذر ماه۹۸" در هر دو نوبت "صبح" و"بعد از ظهر" تعطیل است. ➖➖ اطلاعیه مهم و فوری #تعطیلی مدارس #مشهد

اطلاعیه مهم و فوری #تعطیلی مدارس #مشهد

▫️با توجه به تصمیم کارگروه اضطراری آلودگی هوای مشهد و احتمال افزایش آلاینده های جوی کلیه مراکز پیش دبستانی و مدارس مقطع #ابتدایی (پایه اول تا ششم ) و مدارس استثنائی در نواحی هفتگانه #مشهد و مناطق #تبادکان و #رضویه فردا “دوشنبه ۱۱ آذر ماه۹۸” در هر دو نوبت “صبح” و”بعد از ظهر” تعطیل است.
➖➖

مشاهده
اطلاعیه تعطیلی مدارس مدارس تمامی مقاطع مشهد فردا تعطیل شد احمد یزدان‌پناه، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌رضوی: 🔹با توجه به تداوم شرایط آلودگی هوا، فردا یکشنبه دهم آذرماه، مهدهای کودک، پیش دبستانی‌ها و مدارس تمامی مقطع نواحی هفت‌گانه مشهد، تبادکان و رضویه در دو نوبت صبح و بعداز ظهر تعطیل است. 🔹این تصمیم در راستای حفظ سلامت دانش‌آموزان و کاهش ترددهای درون شهری اتخاذ شده است. مدارس تمامی مقاطع مشهد فردا تعطیل شد

مدارس تمامی مقاطع مشهد فردا تعطیل شد

مدارس تمامی مقاطع مشهد فردا تعطیل شد

احمد یزدان‌پناه، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌رضوی:
🔹با توجه به تداوم شرایط آلودگی هوا، فردا یکشنبه دهم آذرماه، مهدهای کودک، پیش دبستانی‌ها و مدارس تمامی مقطع نواحی هفت‌گانه مشهد، تبادکان و رضویه در دو نوبت صبح و بعداز ظهر تعطیل است.
🔹این تصمیم در راستای حفظ سلامت دانش‌آموزان و کاهش ترددهای درون شهری اتخاذ شده است.

مشاهده