مقایسه مدارس

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اخبار

سامانه فروش و توزیع موادآموزشی مدرسه جو جستجوی مدارس

فرصتی دوباره برای دانش آموزانی که تا کنون موفق به دریافت کتاب های درسی نشده اند

مدرسه جو جستجوی مدارس :فرصتی دوباره برای دانش آموزانی که تا کنون موفق به دریافت کتاب های درسی نشده اند

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از ایجاد فرصتی دوباره برای دانش آموزانی که تا کنون موفق به دریافت کتاب های درسی نشده اند خبر داد.
به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از ثبت نام و دریافت کتاب درسی بیش از 11 میلیون و 41 هزار دانش آموز از طریق سامانه الکترونیکی خبرداد و اعلام کرد: در سال جاری کتاب‌های درسی به دو شیوه، یکی از طریق آموزش و پرورش و دیگری از طریق کتاب فروشی مجاز توزیع شده است.

مدرسه جو جستجوی مدارس :همچنین؛ کتاب‌های درسی دوره ابتدایی، دوره دوم متوسطه شاخه(نظری، فنی و حرفه‌ای وکاردانش) و کتاب‌های تکمیلی دانش آموزان مدارس استعداد درخشان پس از ثبت نام در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، از طریق مدرسه توزیع شده و کتاب‌های درسی دوره اول متوسطه از طریق کتاب فروشی مجاز در سطح کشور توزیع شده است.

مدرسه جو جستجوی مدارس :شایان ذکر است: کتاب‌های درسی بر اساس آمار سناد و سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، تا قبل از شهریور به استان‌ها و مناطق ارسال شده و مناطق نیز براساس تعداد ثبت نام در سامانه، کتاب درسی را به مدارس تحویل داده‌اند و مدارس نیز در اولین روز سال تحصیلی به دانش آموزان تحویل داده‌اند.

مدرسه جو جستجوی مدارس :گفتنی است؛ اگر دانش آموزی به هر دلیل موفق به دریافت کتاب درسی نشده است می‌تواند به روش‌های زیر اقدام کند:

بشتر ببینید
مراکز رنگارنگ آموزشی که با جعل عنوان "مدرسه" به فریب خانواده‌ها مشغولند!

مراجعه به مدرسه برای ثبت نام
ثبت نام در سامانه سناد توسط مدرسه
مدرسه جو جستجوی مدارس :ثبت نام در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی (یادآور می‌شود در صورتی که کتاب درسی برای دانش آموز، در سامانه ثبت نام شده باشد و پایه یا رشته تحصیلی و یا محل تحصیل وی تغییر کرده باشد، ضرورت دارد اصلاح سفارش انجام پذیرد تا صدور حواله از منطقه به مدرسه امکان پذیر شود).
ارسال کتاب از منطقه به مدرسه
تحویل کتاب به دانش آموز از طریق مدرسه
مدیران مدارس موظف هستند تمامی دانش آموزان حاضر در مدرسه را در سامانه سناد ثبت نام نمایند (مدرسه نباید دانش آموز ثبت نام نشده، در سناد داشته باشد)، همچنین تعداد دانش آموزان بدون سفارش کتاب درسی هر مدرسه در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی باید صفر باشد.

مدرسه جو جستجوی مدارس :مدارس باید وضعیت کتاب درسی هر یک از دانش آموزان مدرسه را کنترل نمایند و در صورت نیاز سریعاً نسبت به ثبت نام کتاب درسی در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی اقدام و جهت دریافت کتاب درسی جامانده‌ها از منطقه پیگیری نمایند.

مدرسه جو جستجوی مدارس :مسئولیت حسن تحویل کتاب درسی به دانش آموزان بر عهده مدیران محترم آموزش و پرورش مناطق و مدیران مدارس است.

مدرسه جو جستجوی مدارس :همچنین؛ ثبت نام کتاب تک جلدی برای معلمان از اول مهر ماه در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی فعال شده است و از 16 مهر ماه نیز این سرویس برای دانش آموزان و از 26 مهرماه به بعد نیز برای سایر افراد فعال شده است. البته کتاب این بخش از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران توزیع می شود. ضمنا خانواده‌ها در صورت برخورد با هر نوع مشکل در خصوص کتاب درسی اعم از ثبت نام در سامانه، عدم دریافت کتاب درسی از مدرسه در صورت ثبت نام در سامانه، گرانفروشی توسط کتاب فروشی، فروش لوازم التحریر اجباری، دریافت وجه مازاد بر کتاب درسی از اولیاء دانش آموزان و سایر موارد می‌توانند موارد را به تیم پشتیبانی سامانه (شماره های 88301418- 88823140 و 88490220 ) برای پیگیری و رفع آن اعلام نمایند.

اطلاعیه :مهم و فوری مدارس مشهد روز شنبه سوم اسفند ۹۸ تعطیل است