اخبار

سرویس دهنده اینترنت پرسرعت کلاس های آنلاین مجازی ویژه مدارس مشهد

اینترنت ومودم پرسرعت وِِیژه کلاس های آنلاین مجازی مدارس

مدارس مشهد مدرسه جو :اینترنت ومودم پرسرعت وِِیژه کلاس های آنلاین مجازی مدارس ثبت نام فوری تحویل ۲۴ ساعته تلفن ۰۹۳۰۵۹۴۶۶۹۲

تجربه سرعت بالاتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد و محدودیت‌هایی مانند محدودیت مکانی، عدم امکان جابجایی مودم، نیاز به استفاده از خط تلفن و لزوم وجود ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه را برطرف کرده است.

با پیشرفت تکنولوژی و ورود ابزارهای فناوری در همه ی حوزه ها تفاوت های آشکاری در جهت پیشرفت زندگی فردی، اجتماعی و فرهنگی ایجاد شده است. در این میان آموزش و پرورش به عنوان یکی از نهادهای اجتماعی مهم هر جامعه به شدت تحت تاثیر تحولات فناوری بوده و با ورود تکنولوژی به این حوزه بسیاری از محدودیت های آموزش و فراگیری از سر راه برداشته شده است.

شیوع گسترده ویروس کرونا در همه جای دنیا نیزهمه کشورها را بر این داشت تا بیش از پیش از تکنولوژی در فضای آموزش و برگزاری کلاس های آنلاین استفاده کنند و شرایطی را ایجاد کنند که بروز چنین مشکلاتی اختلالی در پروسه آموزش ایجاد نکند. برهمین اساس شرکت تک نت نیز که سابقه ای بیست ساله در زمینه فناوری اطلاعات و ارائه سرویس های اینترنتی دارد با هدف برداشتن قدمی در بهبود وضعیت آموزش مجازی سرویس هایی تخصصی ارائه کند.

آموزش های مبتنی بر سامانه های مجازی در صورتی که دسترسی به تلفن همراه یا رایانه و اینترنت مناسب فراهم باشد در هر زمان و هر کجا قابل ارائه هستند. اما چالش اصلی این موضوع که بیشتر دانش آموزان با آن روبرو هستند مصرف بالای اینترنت، مشکلاتی از قبیل قطع و وصلی مداوم و ناپایداری سرعت اینترنت میباشد.

بشتر ببینید
پنل اس ام اس مدارس ارسال پیامک هوشمند به دانش آموزان ومعلمین

سرویس ویژه اینترنت آموزش تک نت به مدارس، آموزشگاه ها و مراکز آموزشی خدماتی ارائه میدهد تا این مراکز بتوانند به راحتی و بدون دغدغه در سامانه های آموزش مجازی با اینترنتی پرسرعت، پایدار و با هزینه های کمتر به ارائه خدمات بپردازند. سرویس اینترنتی با سرعت دانلود تا سقف ۴۰ و آپلود تا ۴ مگابیت بر ثانیه بر روی مودم های همراه به درخواست کنندگان ارائه میشود. با تهیه ی این سرویس از مزیت رایگان شدن ترافیک مصرفی در استفاده از سامانه های آموزش الکترونیکی مانند سامانه شاد و … بهره مند شوید.

طریقه و آموزش و چگونگی ثبت نام کتب درسی برای سال تحصیلی 400-1399بیشتر ببنید