مقایسه مدارس

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اخبار

اردوهای یک روزه به اردوهای متمرکز تابستانی اضافه شد مدرسه جو جستجوی مدارس مشهد

اردوهای یک روزه به اردوهای متمرکز تابستانی اضافه شد

مدرسه جو جستجومدارس مشهد:اردوهای یک روزه به اردوهای متمرکز تابستانی اضافه شد

کریمی:این اردوها در نحوه برگزاری امکان بیتوته نداشته و به مدت یک روز با اجرای 4 فعالیت افتتاحیه، کلاس های آموزشی، برنامه های فرهنگی و ورزشی و مراسم تجلیل و جُنگ اختتامیه پیش بینی شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، برای نخستین بار علاوه بر برگزاری اردوهای متمرکز چند روزه اردوهای یک روزه نیز به صورت متمرکز برگزار می شود.

عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران با اعلام این خبر گفت: اردوهای یک روزه در ماهیت اردویی و فرهنگی مشابه اردوهای متمرکز چند روزه و با اولویت آموزش مهارت های مختلف فرهنگی و اجتماعی به دانش آموزان و بهبود اوقات فراغت تابستانی برنامه ریزی و اجرا می شوند. این اردوها در نحوه برگزاری امکان بیتوته نداشته و به مدت یک روز با اجرای 4 فعالیت افتتاحیه، کلاس های آموزشی، برنامه های فرهنگی و ورزشی و مراسم تجلیل و جُنگ اختتامیه پیش بینی شده است.

کریمی اضافه کرد: کارهای گروهی، هوش برون گرای، ترکیب هنر و فن، هوش طبیعت گرای، هنرهای کاربردی، دست ورزی و افزایش مهارت های دست و استفاده از مواد آسان و ساده از مهمترین برنامه های آموزشی و مهارتی این اردوها می باشند.

معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران محل برگزاری اردوهای یک روزه را در اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید چمران واقع در ولنجک تهران دانست و اظهار داشت: اردوگاه کوهستانی شهید چمران از اردوگاه های قدیمی کشور و دارای امکانات و مناظر طبیعی ارزشمندی است که         می تواند برای برگزاری اردوهای این چنینی بسیار موثر و مفید باشد. علیرغم نبود فضای مسطح در اکثر اماکن اردوگاه شهید چمران ولیکن برای بهره برداری بیشتر در حال اتمام پروژه زمین بازی چمن مصنوعی می باشیم

عبدالرسول کریمی گفت: اردوهای یک روزه سال 98  به مدت 14 دوره 200 نفره در هر دو جنسیت برای دختران و پسران برنامه ریزی و اجرا می شود. اردوها با استقبال، برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز و با مراسم پایانی و تجلیل همراه با جُنگ دانش آموزی تمام خواهند شد.

معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران در پایان خاطرنشان کرد: دانش آموزان در پذیرش و پذیرایی در اردوهای یک روزه به صورت رایگان حضور یافته و تنها تامین وسیله ایاب و ذهاب به عهده دانش آموزان یا مدارس می باشد

بشتر ببینید
آغاز ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان از بهمن‌ ماه

اطلاعیه :مهم و فوری مدارس مشهد روز شنبه سوم اسفند ۹۸ تعطیل است