هنرستان هنرهای زیبای پسران مشهد

هنرستان هنرهای زیبای پسران مشهد

هنرستان هنرهای زیبای پسران مشهد

 استان خراسان رضوی، مشهد، شهرک غرب، بلوار ادیب شمالی تلفن: 051 3622 9994

پسرانه

کد مدرسه :

 RH-11063-property

اشتراک گذاری

اضافه شده به علاقمندی

موردعلاقه

چاپ

توضیحات

مدرسه جو جستجوی مدارس مشهد:هنرستان هنرهای زیبای پسران مشهد

 استان خراسان رضوی، مشهد، شهرک غرب، بلوار ادیب شمالی تلفن: ۰۵۱ ۳۶۲۲ ۹۹۹۴

 

معرفی رشته های هنرستان

گرافیک

رشته گرافیک از رشته‌هایی است که در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و دانشگاه‌ها تدریس می شود و بخاطر تنوع شاخه‌هایی که این رشته دارد فرد دانش آموخته در صورتیکه خلاقیت و پشتکار بالایی داشته باشد می‌تواند در زمینه‌های مختلفی شروع به کار کند. گرافیک زبان تصویری است. استفاده از علائم، سمبل‌ها، خطوط، منحنی‌ها و نماد‌ها در کنار رنگ‌های موزون و حساب شده دنیایی از حرف و معنا را در خود جای داده است
فارغ‌التحصیلان رشته گرافیک فرصت‌های‌ شغلی‌ زیادی‌ میتوانند داشته باشند و تبلیغات‌ فقط قسمتی از آن است و این‌ در حالی‌ است‌ که‌ تبلیغات‌ محدوده‌ خاصی‌ ندارد و تبلیغ از هر نوعی در حیطه‌ دانش‌ متخصص گرافیک یا ارتباط تصویری است.طراحی‌ روی‌ جلد کتب‌، صفحه‌آرایی‌ مجلات‌ و روزنامه‌ها و تهیه‌ آرم‌ و نشانه‌ نیز در حیطه‌ کار یک‌ متخصص‌ ارتباط‌ تصویری‌ قرار دارد. به طور کلی اگر دوست داشته باشید بدانید باید بگوییم که در ایران‌ دو شاخه‌ عمده‌ کاری‌ برای‌ یک‌ گرافیست‌ وجود دارد یکی‌ چاپ‌ و انتشارات‌؛ یعنی‌ طرحی‌ که‌ در نهایت‌ با چاپ‌ و تولید انبوه‌ سروکار دارد مثل‌ تصویرسازی‌ کتاب‌، صفحه‌آرایی‌ مجلات‌ و روزنامه‌ها و تهیه‌ پوستر و بروشور و دیگری‌ گرافیک‌ تلویزیونی‌ است‌؛ یعنی‌ گرافیست‌ تعیین‌ می‌کند که‌ برای‌ مثال‌ مجری‌ تلویزیون‌ چه‌ لباسی‌ با چه‌ رنگی‌ بپوشد که‌ هم‌ مناسب‌ باشد و هم‌ تفاوت‌ رنگ‌ها در گیرنده‌ها اعم‌ از رنگی‌ یا سیاه‌ و سفید به‌ خوبی‌ مشخص‌ گردد.
  • ۲۷۵
  • رتبه مطلب: بدون رتبه

موسیقی

رشته موسیقی این مرکز آموزشی با حضور اساتید سرشناس از جمله استاد امین زاده ، استاد آریانژاد ، استاد نطاق و … سال اول خود را گذرانده است و وارد دومین سال خود گردیده است.
هنرجویان این رشته در رشته ی ” ساز ایرانی مهارت می یابند .
  • ۳۸۹
  • رتبه مطلب: بدون رتبه

نمایش

رشته نمایش هنرستان هنرهای زیبای مشهد از قوی ترین اساتید و برترین هنرجویان تشکیل گردیده است.
سه نمایش عروسکی ، صحنه ای و نقالی این مرکز آموزشی به مسابقات کشوری راه یافته اند و در مسابقات استانی نیز حائز رتبه و مقام اول گردیده اند.
  • ۲۸۳
  • رتبه مطلب: بدون رتبه
RSS

 

معرفی هنرستان هنرهای زیبای پسران مشهد

مدرسه روی نقشه

مدارس مشابه

قابل توجه مدیران محترم مدارس ثبت لینک پیش ثبت نام در مدرسه جو راه اندازی گردیددرخواست ثبت لینک
+