اخبار

شرکت 15هزار و 528 نفر مهارت آموز در آزمون جامع اول شهریور ماه مدرسه جو

شرکت ۱۵هزار و ۵۲۸ نفر مهارت آموز در آزمون جامع اول شهریور ماه

مدرسه جو جستجوی مدارس مشهد:شرکت ۱۵هزار و ۵۲۸ نفر مهارت آموز در آزمون جامع اول شهریور ماه

سرپرست نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، از شرکت ۱۵ هزار و ۵۲۸ نفر مهارت آموز در آزمون جامع اول شهریور ماه خبر داد.

 به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش رضا کچوئیان، با اشاره به پایان یافتن مهلت مقرر برای ثبت نام مهارت آموزان در آزمون جامع شهریور ماه سال جاری، اظهار کرد: از تعداد کل مهارت آموزان واجد شرایط برای شرکت در بخش مولفه کتبی آزمون جامع ۱۵ هزار و ۵۲۸ نفر موفق به ثبت نام در سامانه هدف شده اند.

وی افزود: تلاش سرپرستان پردیس ‌های استانی در راستای اجرای هر چه بهتر مولفه ارزشیابی صلاحیت‌های حرفه ای مهارت آموزان ورودی سال های۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ و همچنین مهارت آموزان باقی مانده سال ۱۳۹۵ در اول شهریور ماه امسال قابل تقدیر است و  رعایت برخی موارد از جانب استان‌های مجری برای هماهنگ شدن با مرکز سنجش این معاونت، لازم و ضروری است.

سرپرست نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از آماده سازی و ارسال دستورالعمل اجرایی آزمون توام با درج همه ضوابط، شرایط و شرح وظایف عوامل اجرایی به مراکز برگزار کننده آزمون جامع در استان ها خبر داد و گفت: پیش بینی و انجام اقدامات لازم بر اساس تعداد مهارت آموز شرکت کننده در آزمون، به منظور آماده سازی و تجهیز مکان مناسب آزمون در ۳۱ استان کشور، الزامی است.

کچوئیان در ادامه خاطر نشان کرد: آزمون جامع به عنوان شاخص مهم ارزیابی مهارت آموز و اعتبار سازمان است و اختیاری بودن انتخاب محل آزمون به هنگام ثبت نام، از جمله امتیازات در نظر گرفته شده برای تامین رفاه حال مهارت آموزان به شمار می رود.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، با بیان اینکه فهرست اسامی ناظران اعزامی سازمان مرکزی به عنوان نمایندگان تام الاختیار این دانشگاه در سطح استان های کشور نهایی شده است،گفت: گزارش های دریافتی از مراکز و پردیس های استانی حاکی از آمادگی کامل آن ها برای برگزاری هر چه بهتر این آزمون است.

کچوئیان، درپایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با برگزاری این آزمون، شاهد حضور و فعالیت مهارت آموزانی برگزیده در نظام تعلیم و تربیت کشور باشیم.

گفتنی است؛ مهارت آموزان می توانند کارت ورود به جلسه آزمون جامع اول شهریور ماه را از ۲۹ مرداد سال جاری به مدت ۳ روز از سامانه هدف دریافت کنند.۵۴۶

بشتر ببینید
تاریخ جدید برگزاری المپیادهای علمی دانش آموزی در خراسان رضوی
قابل توجه مدیران محترم مدارس ثبت لینک پیش ثبت نام در مدرسه جو راه اندازی گردیددرخواست ثبت لینک
+