مقایسه مدارس

مقایسه
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

اخبار

دیدار مدیرکل با استاندار خراسان رضوی  رزم حسینی استاندار جدید خراسان رضوی: به آموزش و پرورش نگاه سرمایه گذاری داشته باشیم

رزم حسینی استاندار جدید خراسان رضوی: به آموزش و پرورش نگاه سرمایه گذاری داشته باشیم

مدرسه جو-جستجوی مدارس مشهد:رزم حسینی استاندار جدید خراسان رضوی: به آموزش و پرورش نگاه سرمایه گذاری داشته باشیم

علیرضا رزم حسینی که به تازگی به عنوان استاندار این استان منصوب شده در یکی از نخستین دیدارهای کاری خود در دیدار با مدیرکل و جمعی از معاونین، مشاورین و روسای ادارات آموزش و پرورش استان بااشاره به این که امیدوار است پس از حضور در این استان به عنوان خادم امام مهربانی ها اتفاقات خوبی در استان رقم خورده و حرکت ها و برنامه های جدیدی آغاز شود اظهار داشت : استان خراسان رضوی دارای ظرفیت های بسیار زیادی ست که در وهله اول همه باید تلاش کنیم با توسعه و توانمندسازی جوامع محلی در راستای رشد استان گام برداریم ، البته نباید فراموش کنیم این مسیر توسعه ای تنها با ایجاد همدلی بین تمامی ارکان استان شکل خواهد گرفت.
رزم حسینی استاندار جدید خراسان رضوی: به آموزش و پرورش نگاه سرمایه گذاری داشته باشیم fileLoader
وی بااشاره به این که رشد اقتصادی در استان به عنوان یک اولویت مهم مطرح خواهد بود تاکید کرد:قطعا توسعه اقتصادی در استان به رشد فعالیت هایی مانند آموزش و پرورش هم کمک خواهد کرد.
رزم حسینی آموزش و پرورش را رکن اصلی توسعه همه جانبه کشور دانست و گفت : همه ما باید به آموزش و پرورش نگاه سرمایه گذاری داشته باشیم و برای بهبود شرایط این حوزه تلاش کنیم.
رزم حسینی استاندار جدید خراسان رضوی: به آموزش و پرورش نگاه سرمایه گذاری داشته باشیم fileLoader
استاندار خراسان رضوی در بخش پایانی صحبت های خود بااشاره به این که فرهنگیان به عنوان قشر مورداعتماد جامعه جایگاه بالایی در نظر مردم ایران دارند و این موضوع برای آموزش و پرورش سرمایه ای مهم است ، بر خدمت رسانی مطلوب در راستای ارتقاء سطح معیشت و منزلت آن ها تاکید کرد.
گفتنی ست در ابتدای این دیدار ، قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گزارشی از شرایط تعلیم و تربیت استان در ابعاد مختلف را ارائه کرد.

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی

بشتر ببینید
آغاز ثبت‌نام سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان (دوره اول متوسطه) در سال تحصیلی ۹۹-۹۸