اخبار

هنرستان سمپاد مشهد -مدرسه جو

راه اندازی دو هنرستان سمپاد در خراسان رضوی از ابتدای سال تحصیلی آینده

مدرسه جو-جستجوی مدارس مشهد:راه اندازی دو هنرستان سمپاد در خراسان رضوی از ابتدای سال تحصیلی آینده هنرستان سمپاد مشهد

قاسمعلی خدابنده مدیر کل این سازمان در جلسه هماهنگی مرکز رشد کارآفرینی استان ضمن تأکید بر لزوم همکاری ادارات آموزش و پرورش با این مرکز برای گسترش هر چه بیشتر فعالیت های کارآفرینی عنوان کرد: تشویق فارغ‌التحصیلان به ایجاد اشتغال می تواند بخشی از مشکلات مربوط به بیکاری را حل نمایند .

وی افزود: در مرکز رشد کارآفرینی خدمات مشاوره ای، حقوقی و بازاریابی خوبی به دانش‌آموزان دارای ایده ارائه می‌شود و تا به امروز خوشبختانه نتایج خوبی هم حاصل شده است .

خدابنده در ادامه خاطر نشان کرد: نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که ایده های دانش آموزی باید تبدیل به محصول و در نهایت ورود به بازار کار شود چرا که اگر این اتفاق نیفتد اگرچه دانایی‌های فرد زیاد میشود اما دارایی های او افزوده نخواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی ضمن انتقاد از عدم عضویت آموزش و پرورش در کارگروه اشتغال استان تصریح کرد: آموزش و پرورش همه ساله تعداد زیادی کارآفرینی دارد اما عضو کارگروه اشتغال استان نیست در حالی که عضویت دستگاه تعلیم و تربیت در این کارگروه می تواند در اشتغال زایی دانش آموزان و همکاران فرهنگی مثمر ثمر واقع گردد.

وی در پایان خبر داد: از ابتدای سال تحصیلی آینده دو هنرستان سمپاد برای اولین بار در استان خراسان رضوی راه اندازی خواهد شد و دانش آموزان مستعد این حوزه را پذیرش خواهد نمود.

بشتر ببینید
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دولت را مکلف کردند کلیه واحدهای آموزشی تحت مدیریت را منحصرا به دو صورت دولتی و غیردولتی اداره کند
قابل توجه مدیران محترم مدارس ثبت لینک پیش ثبت نام در مدرسه جو راه اندازی گردیددرخواست ثبت لینک
+