اخبار

طرح هر مرسه یک تئاتر وسرود - مدرسه جو -جستجوی مدارس مشهد

در طرحی هر مدرسه یک سرود و یک تئاتر را با دانش‌آموزان خواهد داشت

مدرسه جو – جستجوی مدارس مشهد

معاون پرورشی و فرهنگی در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌های کشور مطرح کرد: در طرحی هر مدرسه یک سرود و یک تئاتر را بادانش آموزان خواهد داشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، علیرضا کاظمی با اشاره به مکارم اخلاقی اظهار کرد: پیامبر اسلام مکارم را در ایستادگی در برابر هوای نفسانی، بخشش و گذشت، ارتباط برقرار کردن و نیکی کردن می‌داند.

وی افزود: از همراهی مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌ها درباره ساماندهی نیروی انسانی در شاخه پرورشی قدردانی می‌کنم چراکه نیروی انسان رکن تحول است.

معاون پرورشی و فرهنگی خاطرنشان کرد: به اقامه نماز در مدارس توجه شود و خوشبختانهدر همایش کشوری نماز آموزش‌وپرورش رتبه برتر را کسب کرد که با تأکید وزیر آموزش‌وپرورش شورای عالی نماز شروع به کار خواهد کرد.

کاظمی در ادامه گفت: در نهضت ملی حفظ قرآن، آموزش‌وپرورش به‌خوبی اقدام کرده است و تاکنون ۱میلیون و ۳۰۰هزار نفر در سامانه مربوطه شرکت کرده‌اند.

وی تصریح کرد: کتاب نور ولایت رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص موضوع نماز در آموزش‌وپرورش است و مطالعه این کتاب به مدیران توصیه می‌شود و همچنینکتابی در معاونت پرورشی و فرهنگی تدوین‌شده است که در آن به راهنمایی‌های برای حفظ قرآن اشاره‌شده است.

معاون پرورشی و فرهنگی با اشاره به برنامه‌های در دست اقدام، گفت: زنگ قرآنی رأس ساعت ۷/۳۰در رادیوپخش می‌شود که برنامه بسیار ارزشمندی دارد و مدیران مدارس می‌توانند از آن برای برنامه‌های صبحگاهی استفاده کنند.

بشتر ببینید
توزیع کتب درسی درمدارس آموزش و پرورش خراسان رضوی

طرحی داریم که در آن هر مدرسه یک سرود و یک تئاتر را بادانش آموزان خواهد داشت چراکه بهترین بستر برای ارتقای هویت ملی فعالیت‌های فرهنگی است و نمایشگاه‌های مدرسه‌ای چهل سال دستاورد انقلاب اسلامی را در دهه فجر برگزار می‌کنیم.

قابل توجه مدیران محترم مدارس ثبت لینک پیش ثبت نام در مدرسه جو راه اندازی گردیددرخواست ثبت لینک
+