اخبار

اطلاعیه تعطیلی مدارس مشهد مدرسه جو جستجوی مدارس مشهد

جزئیات اجرای طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان های مدارس مشهد و استان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

مدارس مشهد،مدرسه جو:جزئیات اجرای طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان های مدارس مشهد و استان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

قاسمی پور،رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی:

🔹از نیمه دوم تیرماه سال ۹۹ ثبت نام الکترونیکی پایگاه های طرح سنجش برای دانش آموزان پایه اول و پیش دبستانی آغاز خواهد شد و با توجه به اینکه امسال این روند با تاخیر آغاز خواهد شد برای سنجش دانش آموزان فقط دو ماه زمان خواهیم داشت، به همین دلیل از مدیران مدارس تقاضا داریم نسبت به این موضوع اهتمام ویژه داشته باشند.

🔹 طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان از مردادماه ۹۹ در ۱۱۰ پایگاه سنجش استان آغاز خواهد شد و توصیه می کنیم خانواده ها در همان تاریخ و ساعتی که توسط سامانه الکترونیکی مشخص شده با رعایت فاصله اجتماعی و رعایت دستورات بهداشتی به پایگاه های سنجش مراجعه نمایند، از مدیران محترم مدارس نیز تقاضا داریم اطلاعات دانش آموزان را به صورت کامل در این سامانه تکمیل نمایند و نسبت به این موضوع دقت نظر داشته باشند.

🔹خانواده ها به این نکته توجه داشته باشند که فرآیند سنجش صرفا در پایگاه های سنجش تکمیل نمی شود و پس از اتمام کار در پایگاه های سنجش حتما باید به پایگاه ها و مراکز بهداشت نیز مراجعه نمایند.

🔹 روسای ادارت آموزش و پرورش مناطق سطح استان نیز بایستی اطلاعات مدارس تازه تاسیس را تا تاریخ ۲۰ خرداد به اداره آموزش و پرورش استثنائی ارسال نمایند تا رمز ورود و کد کاربری ورود به سامانه الکترونیکی پایگاه های سنجش جهت این مدارس ایجاد گردد.

بشتر ببینید
طریقه نصب و دانلود اپ دانش آموزی شاد

🔹اگر دانش آموزی متقاضی جهش تحصیلی است حتما در همان بازه زمانی که دستورالعمل مشخص کرده است این اقدام را انجام دهند.

🔹برخی از دانش آموزان در سال تحصیلی گذشته به پایگاه های سنجش مراجعه نکردند، در حال حاضر این امکان وجود دارد که با تیک زدن گزینه جامانده از طرح سنجش این فرآیند را در سال آتی انجام دهند و روند ثبت نام آن ها تکمیل گردد.

🔹تعرفه طرح سنجش برای هر دانش آموز مبلغ ۴۰ هزار تومان می باشد که این مبلغ برای دانش آموزان عشایر کاملا رایگان و برای دانش آموزان نواحی کم برخوردار و حاشیه شهر نیز رایگان و نیمه بهاء خواهد بود.

🔹 مدیران مدارس در زمینه طرح تلفیقی فراگیر و پیش ثبت نام اولیه دانش آموزان معلول اهتمام داشته باشند و حتما ثبت نام اولیه را انجام دهند و ثبت نام نهایی را به نتیجه طرح سنجش موکول نمایند.

قابل توجه مدیران محترم مدارس ثبت لینک پیش ثبت نام در مدرسه جو راه اندازی گردیددرخواست ثبت لینک
+