اخبار

جشنواره فرهنگی و هنری دختران امروز

اولین جشنواره فرهنگی و هنری” دختران امروز”

مدارس مشهد مدرسه جو : اولین جشنواره فرهنگی و هنری” دختران امروز”

جشنواره فرهنگی هنری (دختران امروز) با موضوع (دختران، خانواده،گذر ازکرونا) در سطح ملی با هدف هویت یابی دختران و نشان دادن نقش آنان در ایجاد فضای سرشار از نشاط و امید و همبستگی در خانواده با مشارکت دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جهموری برگزار می گردد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش با مشارکت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جهموری اقدام به برگزاری جشنواره فرهنگی هنری دختران امروز نموده است.

جشنواره فرهنگی و هنری دختران امروز

جشنواره فرهنگی و هنری دختران امروز

بر اساس این گزارش، جشنواره علمی فرهنگی دختران امروز با محوریت دختران، خانواده، گذر از کرونا ویژه دانش آموزان دختر سراسر کشور و مدارس خارج از کشور در تمامی مقاطع تحصیلی می باشد و هدف از برگزاری آن هویت یابی دختران و نشان دادن نقش آنان در ایجاد فضای سرشار از نشاط و امید و همبستگی در خانواده است.

دانش‌آموزان شرکت کننده در اولین جشنواره فرهنگی و هنری” دختران امروز” ، می توانند با عضویت در کانال جشنواره در شبکه شاد به آدرس http://shad.ir/dokhtaraneemrooz آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۱۷ دیماه ۱۳۹۹ در دو بخش هنرهای تجسمی(عکاسی)، فیلم و هنرهای نمایشی، فیلم کوتاه (مستند، داستان، پویانمایی، نماهنگ) و فیلم بلند داستانی به دبیران مشخص شده هر بخش ارسال نمایند.

بشتر ببینید
اطلاعیه مرحله ثبت نام دوره تأمین مدرسی فراگیرسازی آموزش و پرورش

بر اساساین گزارش؛ دبیران هر بخش به تفکیک به صورت، دبیر دریافت عکاسی دوره‌ی اول و دوم آموزش ابتداییid: @dokhtaran_admin1 ، دبیر دریافت عکاسی دوره‌ی اول و دوم آموزش متوسطهid: @dokhtaran_admin2 ، دبیر دریافت آثار فیلم کوتاه دوره‌ی دوم آموزش ابتدایی و فیلم بلند داستانی دوره‌های: دوم ابتدایی و متوسطه اول و دوم id: @dokhtaran_admin3 ، دبیر دریافت آثار فیلم کوتاه دوره‌ی اول آموزش متوسطه ( مستند، داستانی، نماهنگ و پویانمایی) id: @dokhtaran_admin4، دبیر دریافت آثار فیلم کوتاه دوره‌ی دوم آموزش متوسطه ( مستند، داستانی، نماهنگ و پویانمایی) id: @dokhtaran_admin5 معرفی شده اند.

شایان ذکر است؛ اختتامیه جشنواره و تقدیر از برگزیدگان همزمان با ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر برگزار خواهد شد.

کلیپ مربوط به این جشنواره https://uupload.ir/view/hnnk_vid-20201123-wa0006.mp4/

 

قابل توجه مدیران محترم مدارس ثبت لینک پیش ثبت نام در مدرسه جو راه اندازی گردیددرخواست ثبت لینک
+