اخبار

زمین چمن مصنوعی مشهد - مدرسه جو جستجوی مدارس مشهد

آیین نمادین افتتاحیه اولین زمین چمن مصنوعی بیمه معلم در استان

مدرسه جو- جستجو مدارس مشهد:با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی، مدیر عامل شرکت بیمه معلم، آیین نمادین افتتاحیه اولین زمین چمن مصنوعی بیمه معلم در استان (طرح اکسیر) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده مدیرکل این سازمان در مراسم افتتاح این پروژه که در آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد قرار دارد گفت: معلمی در جامعه یک شغل اساسی و بنیادی است و کسی که این کار مقدس و ماندگار را انجام می دهد دائما در حال عبادت خداوند است بویژه شما آموزگاران ابتدایی که وظیفه تعلیم و تربیت دانش آموزانی را برعهده دارید که دارای فطرت و قلبی پاک و خدایی هستند و این کار شما را مقدس تر و ارزشمندتر می کند.

خدابنده ادامه داد: کار آموزگاران در آموزش و تربیت دانش آموزان مقطع ابتدایی بسیار حائز اهمیت است چون انگاره های ذهنی دانش آموزان در این سن شکل می گیرد و آینده آن ها در همین دوران ساخته می شود.

وی افزود: براساس اسناد بالادستی رسالت ما اجرای سند تحول بنیادین است و در این سند تعلیم و تربیت تمام ساحتی مدنظر قرار گرفته است و لازمه اجرای آن فاصله گرفتن و دوری از حافظه محوری و آموزش مطلق و حرکت به سمت مسائل پرورشی، تربیتی و اخلاقی است و اگر اخلاق در جامعه حاکم شود و جامعه اخلاق مدار گردد بسیاری از مشکلات اجتماعی حل خواهد گشت.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی ضمن اشاره به بیست و چهارمین سالگرد تاسیس بیمه معلم گفت: این بیمه در بین ۳۰ شرکت بیمه ای کشور از حیث مشتری مداری و رضایت مندی جزء سه شرکت برتر بیمه ای شناخته شده است و حجم مراجعه به این بیمه رو به افزایش است و در حال حاضر در سطح استان خراسان رضوی قریب به ۲۰۰ دفتر نمایندگی مشغول به خدمت رسانی به فرهنگیان و دانش آموزان استان می باشند.

بشتر ببینید
ابتکار یک معلم در جزیره قشم دوخت مانتو با پارچه ی نقاشی دانش آموزان

خدابنده اظهار کرد: آموزش و پرورش و بیمه معلم در بسیاری از طرح های مشترک همکاری و مشارکت دارند که از آن جمله عیادت و رسیدگی از بیماران صعب العلاج فرهنگی یک اقدام نیکو و شایسته در جهت کمک رسانی به این عزیزان است که باید گسترش یابد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بیمه معلم به منظور اینکه فرهنگ بیمه ای در بین خانواده ها و دانش آموزان نهادینه شود طرح جدیدی تحت عنوان اکسیر را اجرایی کرده است که در جهت تحصیل بدون آسیب دانش آموزان گام برمی دارد و در این راستا بیمه معلم دو زمین چمن مصنوعی را در مدارس آموزش و پرورش استان جهت استفاده دانش آموزان ساخته است.

قابل ذکر است در انتهای این مراسم نیز محمد ابراهیم تحسیری مدیر عامل شرکت بیمه معلم گفت: شرکت بیمه معلم جزء ۱۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفته و تلاش و کوشش همه همکاران در بیمه معلم این بوده که بتواند رضایت مندی جامعه فرهنگیان را بوجود آورد.

وی افزود: در حال حاضر یک هزار و ۵۰۰ نماینده بیمه در سراسر کشور داریم و تلاش داریم روز به روز خدمت رسانی خود را ارتقاء ببخشیم و در همین راستا طرح اکسیر را در سطح کشور گسترش می دهیم و این طرح را جهت خدمت به جامعه دانش آموزی در جهت ارتقاء فرهنگ بیمه ای ادامه خواهیم داد.

قابل توجه مدیران محترم مدارس ثبت لینک پیش ثبت نام در مدرسه جو راه اندازی گردیددرخواست ثبت لینک
+